Nano hozzászólása:

Nem kell ennyire kiakadni! Sajnos ahogy Tibi irta meccs közben ennyi a különbség Kelet meg Nyugat között ésa BL-s hasonlat nagyon is helytálló! és Nyugaton sem tudták igazán megszorítani a wings-t! Iszonyat a védelmük jó a kapus semleges harmadban elképeztő mit művelnek, támadók közt meg egyik sincs beszarva mint nálunk 1-2 ember (ami sajnos érthető) csinálják amit tudnak a maguk világklasszis szintjén!
Hazai pályán előnyben leszünk hiszen micserélünk később, igy valami taktikát ki lehetne eszelni de ehez én nem értek igazán. meg hát a rutin amit a párhac elején annyit emlegettek nem hittem el hogy tényleg ennyit fog nyomni a latba!
Ennek ellenére azt mondom semmi sincs veszve de csak abban az esetben ha hozzuk a két hazait! akkor már lélektani előnyben is mi leszünk de ahhoz mindenben javulni kell! Én hoznám Sydort, támadásban én visszacsinálnám a sorokat bár Staal mellett nem volt rossz Dupuis (szerintem az ő soruk volt a legjobb tegnap) és lőni lőni lőni! hihetetlen volt hogy 11 percig nem lőttünk kapura az elején és azt hogy a második harmad közepén volt ez első lövésünk 5-5nél addig csak ppben lőttünk. és nem a birókra fogom a meccset jobb volt a wings sokkal de érdekesen fujkáltak!